Zabezpieczenie dachów cabrio

Zabezpieczenie dachów cabrio Mały Średni Duży
Zabezpieczenie i impregnacja powłoką hydrofobową dachu materiałowego (cabrio)
600 zł

IMPREGNACJA DACHÓW CABRIO W WARSZAWIE

Twój kabriolet to wyjątkowy samochód. Gdy poruszasz się nim po mieście, czy wyjeżdżasz w trasę, chcesz, żeby wszystko odbywało się idealnie. Nie bez znaczenia jest także to, jak prezentuje się pojazd. Właściciele samochodów tego typu rozumieją znaczenie właściwej pielęgnacji. Wybierają oni impregnację dachów cabrio w Warszawie, bo wiedzą, że w ten sposób kompleksowo zadbają swoje sportowe auta. My z przyjemnością podejmujemy się takich wyzwań, korzystając przy tym z najlepszych, tylko oryginalnych kosmetyków i preparatów. 

DLACZEGO WAŻNA JEST IMPREGNACJA DACHÓW CABRIO

Powierzchnia dachu składanego jest chropowata, ale nadal jest to materiał. Jego znaczna grubość wcale nie oznacza, że nie jest narażony na uszkodzenia, przetarcia, powstawanie dziur czy trwałych odbarwień. Nie ryzykuj uszkodzenia elementu, które będzie wymagało kosztownej naprawy lub wymiany. 

NA CZYM POLEGA IMPREGNACJA DACHÓW CABRIO?

W samochodach z rozsuwanym dachem chropowate powierzchnie są szczególnie narażone na zabrudzenia. Trudno oczekiwać, że znikną one wraz z pierwszym deszczem, jak to ma miejsce w przypadku samochodów zadaszonych na stałe. Na szczęście rozumiemy znaczenie właściwej pielęgnacji i wdrażamy metody czyszczenia o niezwykłej skuteczności. 

Impregnacja dachów cabrio na Wilanowie polega na oczyszczeniu powierzchni, jak również jej zabezpieczenia na dalszą eksploatację. Do realizacji tych zadań wykorzystujemy całe zestawy czyszczące składające się z profesjonalnej chemii, impregnatów, miękkich szczotek.

Naszym celem jest:

  • zabezpieczenie dachu w kabriolecie przed promieniowaniem UV i płowieniem pod wpływem słońca, 
  • oczyszczenie dachu, w tym szczelin i zgięć z kurzu, pyłu, ptasich odchodów i innych zabrudzeń,
  • impregnacja, która pomoże w utrzymaniu czystości dachu ku uciesze właściciela auta.

 

Odwiedź nas i zamów kompleksową impregnacją dachów cabrio w Warszawie! Jeżeli masz pytania dotyczące tej usługi, jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy.

Social media

Call Now Button