Pranie tapicerki

Pranie elementów Mały Średni Duży
Pranie jednego fotela (1szt.)
100 zł
100 zł
100 zł
Pranie tył (kanapa)
150 zł
150 zł
150 zł
Pranie przód + tył
350 zł
350 zł
350 zł
Pranie bagażnika
80 zł
100 zł
120 zł
Pranie podłogi
od 100 zł do 200 zł
od 100 zł do 200 zł
od 100 zł do 200 zł
Pranie podłogi z wymontowaniem foteli
300 zł
300 zł
300 zł
Pranie boczków / drzwi
30 zł / szt.
30 zł / szt.
30 zł / szt.
Pranie podsufitki
100 zł
120 zł
140 zł
Pranie dywaników materiałowych
30 zł / szt.
30 zł / szt.
30 zł / szt.
PEŁNE PRANIE: Mały Średni Duży
Siedzenia przód + tył + bagażnik + podłoga + podsufitka + dywaniki + boczki
700 zł
800 zł
800 zł
Zabezpieczenie powłoką ceramiczną tapicerki
400 zł
450 zł
500 zł
Podane ceny są cenami netto.

PRANIE TAPICERKI W WARSZAWIE

Korzystanie z samochodu wiąże się z tym, że jego wnętrze ulega licznym zabrudzeniom. Na pewno to znasz – resztki jedzenia, puste opakowania, błoto. Z jeszcze większymi wyzwaniami mierzą się rodzice małych dzieci, dla których każda podróż jest wyzwaniem. Czasami po kilku takich wyprawach dobrze by było kompleksowo wyczyścić wnętrze auta, kładąc szczególny nacisk na pranie tapicerki. Wiemy, że nie masz na to czasu, dlatego też chętnie wykonamy tę pracę za Ciebie.

Oferujemy dokładne i profesjonalne pranie tapicerki w Warszawie. 

Usuwamy zarówno bieżące zabrudzenia, jak i trwalsze, które są trudne do wywabienia metodami domowymi. Zresztą nie polecamy ich z uwagi na małą skuteczność i duże ryzyko wystąpienia uszkodzeń w trakcie szorowania.

CZYSZCZENIE TAPICERKI – ZAKRES USŁUG

Zakres czynności wykonywanych w ramach czyszczenia tapicerki zawsze jest ustalany indywidualnie. Dopasowujemy zarówno metodę, jak i rodzaj prac do skali zabrudzeń, oczekiwań klienta oraz budżetu, jakim dysponuje. Wśród dostępnych usług są m.in.:

  • pranie podłogi,
  • pranie foteli, kanapy,
  • pranie podsufitki,
  • pranie bagażnika,
  • pranie dywaników.

Czasem wnętrze auta jest na tyle zabrudzone, że nasza praca obejmuje też demontaż foteli i jego montaż po umyciu i wysuszeniu. Przygotowujemy też auta do sprzedaży, bo dobry wygląd i czystość wnętrza to gwarancja uzyskania lepszej ceny.

ZLEĆ NAM PRANIE TAPICERKI (WILANÓW)

Do prania tapicerki wykorzystujemy różne metody i profesjonalne urządzenia. Naszą codzienną pracę zdecydowanie wspierają takie technologie jak:

  • pranie ekstrakcyjne,
  • czyszczenie parowe,
  • aktywna piana.

Do tego oczywiście zaawansowane kosmetyki, które są bezpieczne dla wszystkich typów tapicerek i nie powodują uszkodzeń czy odbarwień miejscowych. Świetnie wiążą każdy typ zabrudzeń i usuwają go bezpowrotnie. 

Przy praniu tapicerki stosujemy takie produkty, które świetnie zabezpieczają tapicerowane powierzchnie przed dalszymi zabrudzeniami i chronią je na długi czas poprzez nałożenie powłoki ceramicznej. Zdecydowanie warto powierzyć swój samochód naszej ekipie z Wilanowa!

Social media

Call Now Button