Powłoka ceramiczna/grafenowa

Właściciele samochodów, zwłaszcza nowych, rozumieją znaczenie właściwej pielęgnacji dla zachowania najlepszych parametrów i designu auta. Wiedzą, że tym samym utrzymują wartość pojazdu, na wypadek jego przyszłej odsprzedaży.

Zabezpieczenie powłoką ceramiczną Mały Średni Duży
Powłoka Ceramiczna (Samochód)
1400 zł
1600 zł
1800 zł
Powłoka Grafenowa (Samochód)
1800 zł
2000 zł
2200 zł
Serwis Ceramiki (odetkanie ceramiki z wszelkich zanieczyszczeń; zalecane co 6 miesięcy)
500 zł
Motocykl
400 zł
Rower
100 zł
Quad
400 zł
Motorówka / Skuter Wodny
Wycena indywidualna
Podane ceny są cenami netto.

POWŁOKA CERAMICZNA 

Zabezpieczanie samochodu przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi oraz skutkami codziennej eksploatacji bywa bardzo trudne. Sam zazwyczaj nie masz odpowiednich narzędzi czy kosmetyków, aby chronić lakier na swoim pojeździe. Na szczęście wcale nie musisz tego robić! Wystarczy, że z wyprzedzeniem zadbasz o kondycję i estetykę pojazdu, oddając go pod naszą opiekę. Nakładamy powłoki ceramiczne nie tylko na fabrycznie nowe auta, które dopiero opuściły salon sprzedaży, ale także te kilkuletnie, a nawet oldschoolowe. W ten sposób zatrzymujemy ich blask i perfekcyjne wykończenie na dłużej. 

POWŁOKA GRAFENOWA

Powłoka grafenowa ma podobne właściwości jak powłoka ceramiczna. Jak to się dzieje? Powłoka ochronna nie bazuje na krzemie, lecz na PDMS to związek chemiczny silnie hydrofobowy, przepuszczalny dla gazów. W skład powłoki wchodzi również tlenek grafenu. Grafen to niezwykle cienka i mocna forma węgla, która przewodzi zarówno elektryczność, jak i ciepło. Jest również wodoodporna i wytrzymuje temperatury nawet do 600 stopni Celsjusza. Powłoki grafenowe są nakładane ręcznie i stanowią skuteczną barierę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. To oznacza, że nie chłonie wody ani zanieczyszczeń. Ewentualne zabrudzenia łatwiej usunąć, bez ryzyka uszkodzenia oryginalnej karoserii.

NAKŁADANIE POWŁOK CERAMICZNYCH/GRAFENOWYCH

Właściciele samochodów, zwłaszcza nowych, rozumieją znaczenie właściwej pielęgnacji dla zachowania najlepszych parametrów i designu auta. Wiedzą, że tym samym utrzymują wartość pojazdu, na wypadek jego przyszłej odsprzedaży. 

Auto, na które nanosimy powłokę ceramiczną/grafenową wyróżnia się spośród innych. Błyszczy i mieni się, wyglądając, jakby dopiero opuściło salon samochodowy. Co daje taka powłoka w codziennym użytkowaniu? 

  • Jest hydrofobowa, zatem zapewnia odpychanie wody i jej spływanie po karoserii,
  • ogranicza ryzyko powstawania i utrzymywania się zabrudzeń,
  • ułatwia utrzymanie auta w czystości
  • chroni auto przed destrukcyjnym wpływem czynników środowiskowych.

Jak widzisz, powłoka ceramiczna/ grafenowa – odpowiednio dobrana i nałożona oznacza wiele korzyści dla pojazdu. Jego właścicielowi i innymi użytkownikom poprawia nastrój, bo przyjemnie jest codziennie wsiadać do lśniącego samochodu. 

CERAMICZNA/GRAFENOWA OCHRONA LAKIERU

Jeżeli zależy Ci na tym, jak wygląda Twój pojazd, rozważ nałożenie powłoki ceramicznej/grafenowej. Ale uwaga! W Warszawie wiele punktów proponuje tę usługę, jednak nie zawsze spełnia ona standardy jakości. U nas masz gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa, bo korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych technik i certyfikowanych powłok ceramicznych. Mamy doświadczony zespół, który indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia, dbając o kompleksowość i precyzję usług. Jeśli powierzysz nam to zadanie i regularnie będziesz nas odwiedzał, masz gwarancję, że Twoja powłoka ceramiczna zostanie z Tobą na kilka lat!

Social media

Call Now Button