Ozonowanie wnętrza

Pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów Mały Średni Duży
Ozonowanie wnętrza (pozbycie się nieprzyjemnych zapachów oraz bakterii)
120 zł netto

OZONOWANIE SAMOCHODU – WARSZAWA

Wnętrze pojazdu nie zawsze wygląda i pachnie tak, jakbyś sobie tego życzył. Z uwagi na ciągłe przenikanie się zapachu potu, tytoniu, resztek jedzenia, perfum, stęchlizny czy zwierząt, komfort jazdy może się znacznie obniżyć. W takiej sytuacji nie wystarczy wietrzenie. Często trudno osiągnąć zadowalający efekt i wtedy wkraczamy my! Potrzeba czegoś bardziej wydajnego jak ozonowanie samochodu. To ważna część dbania o samochód, tym bardziej, kiedy samochodem codziennie wozimy swoje dzieci do szkół czy przedszkoli. Podczas wyjazdu na urlop spędzamy kilka godzin w aucie, dlatego warto pomyśleć o zdrowiu swoim i naszych bliskich. 

NA CZYM POLEGA OZONOWANIE SAMOCHODU?

Ozonowanie samochodu to jeden z zabiegów mających na celu odświeżenie wnętrza pojazdu. Pozbycie się brzydkich zapachów jest możliwe za pomocą gazu, który jest ceniony jako silny sterylizator. Aplikowany w odpowiednich proporcjach jest w stanie zniszczyć wirusy, grzyby i bakterie, usunąć przykre zapachy dymu tytoniowego. 

To jeszcze nie wszystko – ważna informacja jest taka, że decydując się na ozonowanie, poprawiasz nie tylko wygląd i czystość auta, ale też samopoczucie swoje i pozostałych pasażerów. Jest to efektem unieszkodliwienia roztoczy oraz alergenów powodujących różne reakcje obronne organizmu. 

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty ozonowania samochodu w Warszawie. To także doskonała opcja, aby przygotować auto do odsprzedaży i wywrzeć perfekcyjne wrażenie na kupujących.

Social media

Call Now Button