Mycie detailingowe a standardowe mycie auta

Gdy chcesz umyć auto, myślisz o myjni automatycznej lub ręcznej. Oba te rozwiązania są dobre, jeśli jesteś pod presją czasu. Niestety, standardowe środki stosowane w myjniach automatycznych i ręcznych wpływają na zniszczenia lakieru. 

Jeśli zależy Ci na ochronie lakieru Twojego auta, w grę wchodzi wyłącznie mycie detailingowe.

To usługa “z wyższej półki”, ponieważ:

  • stosujemy specjalistyczne kosmetyki, które chronią powierzchnię
  • ręcznie czyścimy nawet niedostępne elementy, demontując je i wykorzystując małe narzędzia typu pędzelki.

Dla większości osób może nie być to istotne, ale jeśli jesteś miłośnikiem aut, możesz mieć taką potrzebę. Jeśli chcesz, żeby, zaciski piasty czy felgi były raz na jakiś czas porządnie doczyszczone – zgłoś się do nas. To właśnie autodetailing, który robimy. 

Mycie

Mycie Mały Średni Duży
Mycie zewnętrzne
110 zł
120 zł
130 zł
Wnętrze
120 zł
130 zł
140 zł
Komplet (Mycie + Wnętrze)
230 zł
250 zł
270 zł
Komplet (Mycie + Wnętrze) Samochód 7-osobowy
300 zł
Komplet (Mycie + Wnętrze) BUS
350 zł
Powyższe ceny są cenami brutto.
Mycie Detailingowe LUX (Usługa polega na wieloetapowym bardzo dokładnym i szczegółowym myciu zewnętrznym oraz wewnętrznym, usuwamy z karoserii zanieczyszczenia, owady, osady itp.) - czas pracy 4h.
500 zł
Door to Door na terenie Wilanowa
50 zł
Zabrudzenia niestandardowe wewnątrz - doliczana 1h pracy
50 - 100 zł
Podane ceny są cenami netto.
Mycie Cena
Rower
40-60 zł
Motocykl
100 zł
Quad
100 zł
Motorówka / Skuter wodny
Wycena indywidualna
Przyczepa
Wycena indywidualna
Podane ceny są cenami netto.

Mycie auta to obszerny temat, więc spróbujemy go zawęzić najmocniej jak możemy i przedstawimy, jak to wygląda z naszej strony.Zaczynamy mycie od przygotowania wiader z wodą oraz szamponem lub z szamponem o neutralnym PH, w zależności czy dany klient posiada powłokę ceramiczną na swoim aucie – przed wizytą dopytujemy o takie rzeczy. Posiadamy też specjalistyczne rękawice dedykowane do delikatnego mycia karoserii i felg. Odpowiedni oprysk wstępny to podstawa do zmiękczenia brudu na samochodzie, aby łatwiej spłukać nadmiar zanieczyszczeń, które są na lakierze. Po wstępnym opłukaniu zaczynamy mycie auta dedykowanymi rękawicami. Spłukujemy ostateczny brud i zaczynamy etap osuszania auta oraz pozbywamy się wszelkiej wody ze szczelin tak, aby auto po wyjeździe od nas nie zostało zalane strugami wody spod lusterek.

Call Now Button